צימרים מפות

צימרים לפי שעה וחדרים , מזגנים ומפות כמובן
אתם בטח תוהים מה הקשר בין צימרים, מזגנים ומפות? ובכן,בכדי להקל עליכם, אבהיר כי מדובר במפות ניווט ולא המפות שמכסים איתן את השולחן, למרות שגם אלה יוזכרו כאן. עדיין לא מצליחים להבין? אז אעז ואומר שלדעתי אלה שלושת המרכיבים לחופשה מעולה! יתכן ויש לכם את המרכיבים הסודיים שלכם לחופשה המושלמת, אך אותי ואת חברי משרת מזה שנים המתכון הזה. ואנחנו מאוד מרוצים. מקווה שבסוף הכתבה גם אתם תאמצו את המתכון שלנו לחופשה המושלמת.

מזגנים - היכולת לשלוט באיתני הטבע בכפתור אחד
זה נשמע מאוד טריוויאלי, אבל הרבה אנשים לא טרחו לברר את הימצאותם של מזגנים בחדרים בהם ישהו במהלך החופשה, בעת הזמנת שרותי הלינה לטיול. גם אני וחברי מצאנו את עצמנו מספר פעמים במצב שבו עדיף היה כבר לישון מתחת לכוכבים מאשר להיחנק בחדר הלא ממוזג. ואם הטיול מתרחש בעונת החורף אפשר להוציא כל מחשבה רומנטית הישר מן הראש כיוון שתבלו את ימי החופשה עטופים בכל הבגדים שהבאתם איתכם, כיסויי המיטה של המלון ומפת השולחן (אמרתי שנזכיר אותה). מניעה היא הטיפול הטוב ביותר! תבררו עם סוכן הנסיעות או אתר האינטרנט, ואפילו תוודאו שמצוין בהזמנה שהחדר בו תשהו אכן יהיה ממוזג.

לאן נעלמו כל התמרורים? חשיבותן של המפות
באם אתם בחופשה בארץ או בחו"ל, תמיד מומלץ להימנע מסיבוכים לא נחוצים, במיוחד מהסיבוך שבללכת לאיבוד. אתם תאמרו לי שיש אינספור פיתרונות ואפשר להסתדר בלי מפות , שאפשר לבקש הכוונה מאנשים ובכלל, לכולנו כבר מזמן יש GPS. כל זה טוב ויפה, אך מניסיוני האישי לא תמיד הכל הולך לפי התכנון. האנשים לא תמיד נמצאים שם בכדי להכווין אתכם או יודעים איך להגיע ליעד אותו אתם מחפשים. ה GPS הוא אכן כלי מצוין, אבל גם הוא נוטה לטעות, המפות לא תמיד מעודכנות ובדרך כלל נגמרת הסוללה ברגע הקריטי ביותר. ושוב, ניתן למנוע את כל הצרות מראש! נכון, זה מרגיש מעט ארכאי ומיושן, אך מפת הנייר הישנה והטובה (רצוי לא ישנה מדי, בכל זאת נרצה מפה מעודכנת) תמיד שם בשבילך.

למה כדאי ללון בצימר לפי שעה ולא במלון או אכסניה?
לרובנו יש מספר ימי חופשים ספורים בשנה ולכן חשוב לנו מאוד להוציא את המרב והמיטב מהחוויה הקצרה של החופשה. עד כמה שאכסניה יכולה להיות הרפתקנית ומלון יכול לעזור ללכת על בטוח, הצימר הוא הפינוק האמיתי. תורמת לחוויה העובדה שיש צימרים רבים במגוון עיצובים וסגנונות בנייה עם פינוקים מיוחדים, החל מג'קוזי וכלה בסאונה פרטית. כך שכל ביקור בצימר שונה מקודמו, בהבדל מבתי מלון שרובם בנויים לפי סטנדרט מסוים. גם הפרטיות שמספק הצימר, והקרבה לטבע עוזר להירגע ובאמת ליהנות מהחופשה.
עם מתכון החופשה הזה אפשר לצאת בבטחה אפילו לחופשה ספונטנית בלי תכנונים רבים מראש!

 

צימרים מפות